KEMER PROTOKOL LİSTESİ
ÜNVAN ADI SOYADI TELEFON
KAYMAKAM DR. MUSTAFA  CİHAD FESLİHAN 814 44 81
İLÇE GARNİZON KOMUTANI YASİN BERÇİN 814 10 16 
BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜL 814 15 03
CUMHURİYET BAŞSAVCISI LÜTFÜ BOYALI 814 53 45
CUMHURİYET SAVCISI SEMİH ALTUN 814 52 50
CUMHURİYET SAVCISI MURAT ŞAHİN 814 52 50
CUMHURİYET SAVCISI FİLİZ SARKAYA 814 52 50
CUMHURİYET SAVCISI ENES AKSU 814 52 50
BARO TEMSİLCİSİ AYLA TELEK  
EMNİYET MÜDÜRÜ V MURAT KARAMAN 814 50 68
KEMER SAHİL GÜVENLİK
KOMUTANI
HASAN ÖZAK 814 29 99
HAKİMLER ( ADLİ- İDARİ YARGI)
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
 HAKİMİ
NEJDET ERGÜL 814 53 45
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ ERKAN ER 814 53 45
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ RUKİYE GÜVEN BOYALI 814 53 45
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
HAKİMİ
AYŞEN AYCAN BALSATAR 814 53 45
1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ SÜHEYLA İLHAN 814 53 45
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ ÖZLEM CANPINAR 814 53 45
SULH HUKUK MAHKEMESİ,SULH
CEZA HAKİMLİĞİ,İCRA CEZA
MAHKEMESİ,İCRA HUKUK
MAHKEMESİ
ABDULLAH BAYRAK 814 53 45
ADLİYE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ  NECMİ NEZİHOĞLU 814 65 55
1.ASLİYE CEZA YAZI İŞLERİ FİLİZ YAYMAN 814 65 55
HUKUK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ  SÜLEYMAN ÇETİN 814 53 45
1.ASLİYE HUKUK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DERYA AKDOĞAN 814 53 45
2.ASLİYE CEZA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ RUHANİ BAYIN 814 53 45
İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ MELEK UNAY 814 50 55
İCRA MÜDÜRÜ HASAN ÖZTÜRK 814 53 45 -114
1.NOTER EBRU SAĞIROĞLU 814 48 03
2.NOTER MEHMET BALTAŞ 814 41 90
T.B.M.M.'DE GRUBUNDA BULUNAN  SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
ADALET ve KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI İSMAİL SELAMİ MİNTA 814 62 10
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ERDEM CESUR 814 49 57
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN KARA 814 33 36
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
GÜMRÜK MUH.KISIM MÜDÜRÜ V. HALİL İBRAHİM DEMİR 814 10 37
DEVLET BAKANLIKLARINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
MÜFTÜ AYHAN ERMİŞ 814 44 92
GENÇLİK İLÇE SPOR MÜDÜRÜ  MUSTAFA ÖZKAYNAK 814 51 35
TAPU SİCİL MÜDÜRÜ ERSOY ERBİLGİN 280 11 70
LİMAN BAŞKANI KEMAL YEŞİL 814 52 62 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ
MÜDÜRÜ
FİLİZ ŞAMDANCI TOKGÖZ 814 44 81
NÜFUS MÜDÜRÜ EMİNE ERTEN 814 63 72
ASAT İLÇE SORUMLUSU EMRE AKDEMİR 814 39 37
SAHİL GÜVENLİK SAGET-17 KOMUTANI EMRE CAN ÇAK 814 29 99
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR KEMER TEMSİLCİSİ HASAN KAL 824 57 57
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
MAL MÜDÜRÜ ŞERİFE IŞIK 814 46 28
MİLLİ EMLAK MÜDÜR V. SAVAŞ YÜKSEL 814 19 26
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ HARUN KARA  814 34 03
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  VELİ KAYA 814 22 21
MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ ERDEM CAN 814 34 01
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
SAĞLIK MÜDÜRÜ CEREN AVANOS İNCE 814 48 00
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ YILMAZ ÇİFTÇİ 814 15 51
TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
TARIM MÜDÜRÜ İBRAHİM ZEYTİNCİLER 814 35 57
TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
TURİZM DANIŞMA BÜRO SORUMLUSU ÖZGÜR YÜCEL 814 11 12
ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATI
KEMER ORMAN İŞLETME ŞEFİ İSMAİL ÖZEN 814 10 46
ULUPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFİ KENAN ÖZKINACI 814 10 46
MİLLİ PARKLAR ŞEFİ UĞUR TORUNOĞLU 814 15 07
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ MURAT MİTHAT AKSOY 814 12 59
HALKBANKASI MÜDÜRÜ  AZİME NİL KARAMAN 814 26 07
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ ALİ KARAMIK 814 60 80
KAMU İKTİSADİ KURULUŞ MÜDÜRLERİ
P.T.T MERKEZ MÜDÜRÜ KUBİLAY AYDÖRE 814 13 32
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 İLÇE YÖNETİCİSİ
SONUÇ ERBAŞ 339 55 55
MUHTARLAR
MERKEZ MAHALLE MUHTARI YUSUF SALOVA  
YENİ MAHALLE MUHTARI ÖMER BİLİCİ  
ASLANBUCAK MAHALLE MUHTARI İSMAİL UĞUR  
KİRİŞ MAHALLE MUHTARI FAİZ ÇETİN  
KUZDERE MAHALLE MUHTARI SERKAN GÜNAY  
ÇAMYUVA MAHALLE MUHTARI ADEM URHAN  
GÖYNÜK MAHALLE MUHTARI YÜKSEL EROL  
TEKİROVA MAHALLE MUHTARI AHMET ADALETLİ  
ULUPINAR MAHALLE MUHTARI HABİP ALTINKAYA  
BEYCİK MAHALLE MUHTARI CEMİL BEYREK  
OVACIK MAHALLE MUHTARI İSA ANATÜRK  
BELDİBİ MAHALLE MUHTARI AHMET TALİH  
MESLEK KURULUŞLARI
ESNAF VE SAN.OD. BŞK. BOLAT ÜNSAL 814 24 36 
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI MUSTAFA TIRAŞ 814 32 88 
ESNAF KRED. VE KEF.OD. BŞK. BOLAT ÜNSAL 814 37 56
ANT SERBEST MUH. MALİ MÜŞ.OD.TEMSİLCİSİ İSMAİL ARSLAN 238 63 74
KEMER TİCARET ODASI TEMSİLCİSİ MUSTAFA ÇETİNKAYA 814 32 36
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ VOLKAN İLHAN  812 53 50
İŞ BANKASI MÜDÜRÜ AYŞEGÜL ÖVEYİK 814 44 70
YAPI KREDİ BANKASI MÜDÜRÜ LEVENT BİRLİK 814 33 58
FİNANSBANK MÜDÜRÜ ÖZGÜR ALTUĞ 814 13 31
AKBANK MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEDREMİT 814 29 20 
DENİZBANK MÜDÜRÜ EMRAH KARADAĞ 814 28 58 
TEB MÜDÜRÜ HAMDİ SEÇKİN DOYURAN 814 75 25
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ BŞK HACER AKDAĞ  
BELDE JANDARMA KARAKOL KOMUTANLARI
MERKEZ JANDARMA
KARAKOL KOMUTANI
OĞUZHAN ÇAĞLI 814 11 53
TEKİROVA JANDARMA KOMUTANI MURAT İNCİ  821 45 11
ÇAMYUVA JANDARMA KOMUTANI MUHARREM ÇINAR 824 66 32
BELDİBİ JANDARMA KOMUTANI ŞAHİN MAHMUTOĞLU 824 97 47